Me format e kolme dhe pozat e nxehta, Rihanna ‘ndez’ rrjetin

  • 19 gusht 2019 - 21:17
Me format e kolme dhe pozat e nxehta, Rihanna ‘ndez’ rrjetin

Shkëlqen gjithmonë.

Gjersa ka pozuar për fotografi që janë publikuar në ëInstagramë, ajo ka marrë vëmendje me një pamje mjaft joshëse.

Me linja të kolme e njëkohësisht bombastike, vihet re se Rihanna ka ndezur rrjetin. Kujtojmë se Rihanna është bërë një sipërmarrëse prej disa kohësh tashmë.

ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë
ë

A post shared by Daily Mail (@dailymail) on

(Kosova Sot Online)