Keni kujdes me zemrën, kështu se keni parë asnjëherë: Gjyste Vulajt po i ‘shpërthen’ gjoksi

  • 20 gusht 2019 - 16:19
Keni kujdes me zemrën, kështu se keni parë asnjëherë: Gjyste Vulajt po i ‘shpërthen’ gjoksi

Ka 26 vite e martuar.

Madje, Gjyste Vulaj i ka edhe dy fëmijë dhe po vazhdon të jetë një nga femrat më seksi të skenës. 

Ajo ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet se ka veshur një veshje që ia ka nxjrr gati komplet gjoksin.

Duke qëndruar në formë, Gjyste dukej fort seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

(Kosova Sot Online)