Anxhelina Hadërgjonaj ngrit edhe më shumë temperaturat

  • 22 gusht 2019 - 14:16
Anxhelina Hadërgjonaj ngrit edhe më shumë temperaturat

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina, prej disa kohësh jeton në SHBA duke vazhduar të merret me karrierën e saj,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo përherë është shfaqur e bukur dhe mjaft sensuale, por duket se këtë herë i ka tejkaluar pritshmëritë.

Anxhelina Hadërgjonaj ka publikuar një video në “Instagram” ku duket më seksi se kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

(Kosova Sot Online)