Orinda Huta tregon këmbët, shfaqet mjaftë provokuese

  • 22 gusht 2019 - 14:28
Orinda Huta tregon këmbët, shfaqet mjaftë provokuese

Orinda Huti ka publikuar imazhe të reja në ”Instagram” prej ku tregon se ende po gëzon forma të mira trupore.

Në këto imazhe ajo u pa e veshur me fustanin e ngushtë ngjyrë të bardhë të shkurtër,shkruan Kosova Sot Online.

Ndryshe, Orinda është e martuar me këngëtarin dhe prezantuesin, Turin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

(Kosova Sot Online)