A po bëhet nënë Adelina Ismaili, për herën e dytë!

  • 22 gusht 2019 - 16:56
A po bëhet nënë Adelina Ismaili, për herën e dytë!

Emri i Adelina Ismailit në muzikën shqiptare tash e mëse tri dekada vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image

Këto ditë këngëtarja së bashku me motrat e saja: Zanfinën dhe Emën, është duke qëndruar në kryeqytetin shqiptar.

Image

Ndërkohë gjatë një vizite në Tiranë ato kanë takuar gazetarin Eraldo Rexha, i cili në profilin e tij në Instagram, ka postuar një fotografi me motrat Ismaili, por ajo që ka tërhqeur vëmendjen e publikut, është barku paksa i fryrë i Divës së muzikës shqipe Adelina Ismaili, duke aluduar për një shtatëzani të mundëshme, këtë pyetje ia ka parashtruar edhe një nga komentuesit: Cilin muaj qenka Adelina!

Image

*Sidoqoftë, derisa nuk ka një prononcim zyrtar nga protagonistët, çdo lajm mbetet spekulim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eraldo Rexho (@eraldorexho) on

Image

(Kosova Sot Online)