Emina Cunmulaj i kërkon falje bashkëshortit për një arsye të vetme

  • 23 gusht 2019 - 10:37
Emina Cunmulaj i kërkon falje bashkëshortit për një arsye të vetme

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazariandhe dy vajzat e tyre.

Në qershor të këtij viti ajo dhe Sami festuan 4 vjetorin e martesës së tyre.

Vazhdimisht çifti publikon në profilet e tyre të instagramit, foto nga momente të ndryshme familjare ku pasqyrohet dashuria dhe lumturia e tyre.

Së fundmi modelja ka ndarë një video së bashku me partnerin ku përveç fjalëve të ëmbla i kërkon po ashtu falje që herë-herë e mundon së tepërmi.

"Të dua shumë. Gjithçka-ja ime. Më fal që ta bie shpirtin n'fyt", -ka shkruar Emina.

 

(Kosova Sot Online)