Vjollca Luka sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur

  • 25 gusht 2019 - 15:31
Vjollca Luka sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur

Këngëtarja e hitit "Urime motër" Vjollca Luka, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Image

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, dhe me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat.

Image

Kujtojmë që Vjollca me bashkëshortin e saj Gjovanin, kanë qenë tejet të angazhuar gjatë kësaj sezone, duke kënduar në dasma e ahengje familjare.

Image

(Kosova Sot Online)