Nga zemra e skenës Rita Ora pozon tejet me stil

  • 25 gusht 2019 - 17:00
Nga zemra e skenës Rita Ora pozon tejet me stil

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora, po vazhdon të shkëlqejë në çdo përformancë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe Rita, me elegancën dhe stilin e të pozuarit, ka tërhequr vëmendjen jo vetëm të publikut të pranishëm në koncert, por edhe të audiencës së gjërë, kjo vërehet edhe nga komentet e shumëta në rrjetet sociale, që i janë atribuar pikërisht këtyre fotografive të këngëtares, të realizuara nga zemra e skenës përplot sensualitet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


(Kosova Sot Online)