Zyrtare: Ndahen Nora Istrefi dhe Robert Berisha, e thotë ky i fundit: 'Unë edhe Nora nuk jemi më bashkë'

  • 25 gusht 2019 - 21:00
Zyrtare: Ndahen Nora Istrefi dhe Robert Berisha, e thotë ky i fundit: 'Unë edhe Nora nuk jemi më bashkë'

Spekulimeve të mediave për një ftohje të raporteve në mes çiftit Nora Istrefi&Robert Berisha, iu erdhi fundi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lajmin e ka bërë publik, vetë Roberti, përmes një postimi të gjatë në profilin e tij në Instagram, ku ndër të tjera specifikon se nga sot: "Ai dhe Nora nuk janë më bashkë".

Kujtojmë se nga martesa disavjeçare, lindi vajza e tyre Rene.

Më poshtë, keni mundësinë ta lexoni shkrimin e plotë, pa ndërhyrjen e redaksisë:

"Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..ë dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet ë permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee...edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën ë I wish you all the best"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

(Kosova Sot Online)