Nora Istrefi & Robert Berisha do mbahen mend edhe për hitin 'S'ka Inat'

  • 25 gusht 2019 - 22:56
Nora Istrefi & Robert Berisha  do mbahen mend edhe për hitin 'S'ka Inat'

Para pak orësh, ishte këngëtari Robert Berisha, ai i cili përmes një shkrimi në profilin e tij në Instagram informoj fansat e tij, se nga sot lidhja e tij martesore me këngëtaren Nora Istrefi, edhe zyrtarisht ka marrë fund, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kujtojmë se fryt i dashurisë së tyre është edhe vajza e tyre Rene, e cila do ti bashkojë përherë.

Image

Megjithatë Nora dhe Roberti, do kujtohen edhe për duetet e tyre të sukseshme, siç janë "Baby jem", publikuar në vitin 2014 ku Roberti ishte vetëm në rolin e aktorit dhe hitin e padiskutueshëm "S'ka inat" (2017), që ne do ua risjellim përmes dy videoklipeve.

(Kosova Sot Online)