Irena Dedvukaj sot ka festë, kjo është arsyeja

  • 25 gusht 2019 - 22:29
Irena Dedvukaj sot ka festë, kjo është arsyeja

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Malësia Irena Dedvukaj, sot gjatë tërë ditës ka pasur festë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kjo me arsye të fortë, pasi pikërisht sot Irena feston ditëlindjen, dhe me këtë rast ka pranuar qindra mesazhe urimi në adresë të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Irena Dedvukaj (@irena_dedvukaj) on


(Kosova Sot Online)