Fero e Arbenita pozojnë nga pylli, a thua çfarë po zihet në mes tyre!

  • 26 gusht 2019 - 18:33
Fero e Arbenita pozojnë nga pylli, a thua çfarë po zihet në mes tyre!

Rep artisti i njohur Fero dhe e dashura e tij Arbenita Ismajli, janë shndërruar në një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Kësaj radhe çifti ka vendosur t'i shijojë bukuritë e pyjeve kosovare, nga ku kanë pozuar afër një restuaranti, ku duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)