Afrona dhe Blero gati për martesë

  • 27 gusht 2019 - 10:21
Afrona dhe Blero gati për martesë

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë duke numëruar ditët deri në martesë.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi në muajin e ardhshëm do kurorëzojnë dashurinë e tyre shumë vjeçare me martesë.

Ka ende disa javë nga martesa e tyre por çifti duken se kanë bërë gati gjithçka. Bukuroshja së fundmi ka publikuar disa fotografi me të dashurin ku shihen në veshja solemne si nuse e dhëndër.

Afrona ditë më parë kishte folur edhe për planet e tyre si prindër ku është shprehur se është ende herët për një gjë të tillë pasi janë të fokusuar në karrierë momentalisht. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

(Kosova Sot Online)