Ariana Fejzullahu në pushime, duket mahnitëse

  • 28 gusht 2019 - 14:38
Ariana Fejzullahu në pushime, duket mahnitëse

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, ka postuar një fotografi në rrjete sociale “Instagram”, ku po duket mjaft bukur, shkruan "Kosova Sot Online".

Ariana, është duke kaluar pushimet e saja veror jashtë Kosovës dhe si duket ajo po ia kalon mjaft bukur. Në bazë të fotografive që ajo poston, shihet se ajo po i shijon ditët e verës në maksimum.

Ariana, shhet më bark të fryrë dhe me një fustan veror, ku lirisht mund të themi se ajo po duket mjaft bukur dhe shumë sensuale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

(Kosova Sot Online)