Nuk ia ndien për Robertin: Nora i bindë të gjithë se ka filluar një jetë të re tashmë

  • 31 gusht 2019 - 08:35
Nuk ia ndien për Robertin: Nora i bindë të gjithë se ka filluar një jetë të re tashmë

Pas një sezoni të ngjeshur me koncerte por njëkohësisht edhe me zhvillime në jetën private, Nora Istrefi i ka dedikuar pak kohë vetes dhe personit më të shtrenjtë të saj.

Këngëtarja ka marrë rrugë drejt Turqisë, vetë e dyta, bashkë me Renée.

Nënë e bijë kanë zgjedhur një prej resorteve më të mira në bregdetin turk për disa ditë pushimesh, mëse të merituara dhe të nevojshme.

Ky pushim vjen vetëm pesë ditë pasi u bë publik lajmi i ndarjes së çiftit Nora-Robert pas 13 vitesh bashkë e gati 5 vitesh martesë.

Nora nuk ka thënë as edhe një fjalë të vetme duke preferuar që mesazhet t’i përcjellë në këtë formë indirekte, përmes fotografive të përbashkëta me Renée.

(Kosova Sot Online)