Këmisha e Gencit është ajo? Eni Koçi provokon me foton nga pasqyra

  • 31 gusht 2019 - 13:27
Këmisha e Gencit është ajo? Eni Koçi provokon me foton nga pasqyra

Prej ditësh, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj po shijojnë pushimet së bashku!

Dyshja e njohur e showbiz-t ka ndarë vazhdimisht foto në Instagram nga pushimet romantike, dhe nuk kanë kaluar pa u vënë re detajet!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Së fundi Eni ka publikuar një foto ku shfaqet para pasqyrës mjaft provokuese.

Ajo shihet e veshur me rroba banjo ndërsa sipër ka veshur një këmishë që duket se i rri paksa e madhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Duke na bërë të dyshojmë se këmisha është e Gencit, Eni duket shumë provokuese ndërsa ju uron ndjekëseve “Mirëmëngjes!”

Këngëtarja ka ndryshuar dhe look kohët e fundit dhe duket shumë ndryshe me flokët rozë që i shkojnë kaq shumë!

(Kosova Sot Online)