I del zogu: E mbajnë nga krahu, këngëtarja në momente të sikletshme

  • 03 shtator 2019 - 13:27
I del zogu: E mbajnë nga krahu, këngëtarja në momente të sikletshme

Kengetarja e njohur Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St Tropez ditet e fundit, ku kishin shkuar për të festuan ditëlindjen e 60 të Magic Johnson. 

Jennifer kishe veshur nje fund te care ne ane, qe rrezikonte t’i nxirrte ne pah pjeset intime. Me nje ngjyre lekure te bronxte dhe me një këmishë të bardhë ajo dukej tepër joshese.

(Kosova Sot Online)