Katër këngëtaret shqiptare së bashku në pushim

  • 09 shtator 2019 - 12:44
Katër këngëtaret shqiptare së bashku në pushim

Dy janë bashkë në një vend, dy tjera bashkë në një vend tjetër.

Big Mama dhe Rina Balaj kanë rastisur në një pushim së bashku dhe ato kanë bërë edhe fotografi të cilën më pas e hodhën në Instagram.

Por, ato nuk janë këngëtaret e vetme që janë bashkë në pushim.

Edhe Remzije Osmani dhe Edona Llalloshi po ashtu janë së bashku në pushim.

Katër këngëtaret shqiptare së bashku në pushim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot Online)