Rovena Stefa e përmbyllë me sukses Maratonën e Këngës

  • 10 shtator 2019 - 16:00
Rovena Stefa e përmbyllë me sukses Maratonën e Këngës

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa, pothuajse nuk ka munguar në asnjë edicion të Maratonës së këngës popullore, eveniment ky që organizohet në mëmën Shqipëri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E mbrëmë ka qenë përmbyllja e këtij edicioni, ku si përherë Rovi me përformancen dhe stilin e saj të veçantë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

"Sonte për mbylljen e Maratonës së Kënges Tiranë, kënga “Vish fustanin me toka” së shpejti në Youtube me xhirimet nga gjithë qytetet shqiptare", ka shkruar Rovena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ROVENA STEFAë (@rovenastefa) on

(Kosova Sot Online)