Tayna publikon foto nga shtrati, ja kush i bën shoqëri

  • 10 shtator 2019 - 20:32
Tayna publikon foto nga shtrati, ja kush i bën shoqëri

Tayna ka pasur një verë të ngarkuar me koncerte dhe me projekte muzikore. Dhe për t’i mbushur sërish bateritë ajo ka vendosur që të udhëtojë në SHBA.

 Reperja në vizitën e saj në Amerikë, po shoqërohet nga mikesha e saj modele, Vildane Zenelin, me të cilën ka publikuar edhe një fotografi.

Në një postim të bërë në Instastory dy bukuroshet shihen duke pozuar nga shtrati dhe Tayna ka lënë edhe një shkrim ku thotë: “Mirëmëngjesi nga ne për ju dhe familjet e juaja”. 

Image

(Kosova Sot Online)