Fjolla Morina përfundon në spital: “S’është e thjeshtë të vdesësh!”

  • 12 shtator 2019 - 09:21
Fjolla Morina përfundon në spital: “S’është e thjeshtë të vdesësh!”

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina,ka pasur problem me shëndetin. Lajmin e ka dhënë vetë Fjolla nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

Megjithatë ajo që na ka shqetësuar më tepër është përshkrimi që i ka vendosur postimit: “Nuk është e lehtë të vdesësh”, ka shkruar ajo me disa emoji duke qarë.

Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur konkretisht, por i urojmë këngëtares shërim të shpejtë!

Image

(Kosova Sot Online)