Kida nga Gjermania, ‘kall’ me linjat

  • 13 shtator 2019 - 08:30
Kida nga Gjermania, ‘kall’ me linjat

Kida pas pushime në Turqi, tani ka udhëtuar drejt Gjermanisë.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja e famshme u paraqit në veshje sportive me ngjyrë të barë duke zbuluar vetëm belin e hollë, ndërsa me një grim të lehtë dhe flokët gërsheta, Kida erdhi simpatike edhe këtë herë.

“E zakonshme’, ka shkruar Kida përkrah fotos.

Ndryshe, Kida pas një sezoni të ngarkuar me koncerte iu ka rikthyer punës me projekte të reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on(Kosova Sot Online)