Luana ua ‘ik’ trurin ndjekësve me këtë foto, jep lajmin e gëzueshëm

  • 15 shtator 2019 - 14:31
Luana ua ‘ik’ trurin ndjekësve me këtë foto, jep lajmin e gëzueshëm

Luana Vjollca e ka dhënë lajmin e gëzueshëm pranë një fotografie ku shfaqet tejet provokative.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka ndarë një lajm të gëzueshëm me fansat e saj.

Ajo e ka publikuar një foto pranë të cilës ka treguar se ka arritu 1.6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Në foton e postuar këngëtarja duket tejet seksi në bikini me të cilat ua ka ‘ikur’ trurin ndjekësve. Kjo vihet re nga komentet.

(Kosova Sot Online)