Një pozë tjetër me bikini nga Rina

  • 15 shtator 2019 - 18:46
Një pozë tjetër me bikini nga Rina

Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore.

Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me bikini të cilat i ka postuar kanë marrë pëlqime të shumta nga fansat e saj. 

Gjatë kësaj fundjave, reperja e ka publikuar një tjetër fotografi, në të cilën ka pozuar me kostum larjeje.

Është një selfie që vë në plan të parë linjat trupore të Rinës që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

“Ideal” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të reperes që e publikoi në bashkëpunim me Koston dhe ka arritur mbi 7.4 milionë shikime në YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RINA (@balajrina) on

(Kosova Sot Online)