Elvana tregon këmbët e gjata, iu çmend me këto foto

  • 17 shtator 2019 - 22:14
Elvana tregon këmbët e gjata, iu çmend me këto foto

Këngëtarja Elvana Gjata është veshur tepër me glamur sonte

Elvana, e cila këtë vit ka debutuar me disa këngë, përfshijë edhe me një baladë të cilën e kishte punuar në bashkëpunim me Aida Barakun dhe Armend Rexhepagiqin.

Elvana në këtë foto ka postuar vetëm një emotikon zemër, e cila ka po ashtu një ngjyrë vjollce të çelur.

Këngëtarja edhe këtë vit ka qenë e angazhuar shumë me aktivitete dhe koncerte pothuajse në të gjithë vendet shqiptare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot Online)