Rihanna u nda nga Chris Brown pas abuzimit fizik, ai i lë komente në Instagram

  • 21 shtator 2019 - 09:28
Rihanna u nda nga Chris Brown pas abuzimit fizik, ai i lë komente në Instagram

Kur Chris Brown dhe Rihanna u bënë bashkë në vitin 2008, dukej si kombinimi më perfekt në muzikën pop. Mjerisht, një vit më vonë erdhi skandali tani famëkeq i Brown-it.

Në ditën e Grammy Awards 2009 u njoftua që Rihanna dhe Chris Broën nuk do të performonin së bashku siç ishte planifikuar fillimisht. Njoftimi fajësoi një “aksident me makinë”, por bota së shpejti do të mësonte të vërtetën.

U shfaq historia e vërtetë. Chris Brown dhe Rihanna kishin pasur një argument që përfundoi me Brown duke rrahur brutalisht Rihanna-n, duke e lënë me lëndime të tmerrshme në fytyrë dhe trup. Më pas Brown u dorëzua në polici, duke u liruar me kusht më vonë.

Por tash vite më vonë, Chris Brown ka marrë shumë vëmendje me aktivitetin e tij të fundit në rrjete sociale.

Në foton që Rihanna ka postuar së fundmi shfaqet me të brendshme për të promovuar koleksionin e saj të ri Savage x Fenty.

Pasi pa foton, duket se Chris ishte duke nd.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Image

 

 

(Kosova Sot Online