Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë

  • 21 shtator 2019 - 13:58
Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë

Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve.

  E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar  “Nuk po kalojka” dhe teskti i këngës qenka një histori e e përjetuar nga vetë Ylli.

Dhe këtë sekret këngëtari e tregoi në koncertin e mbrëmjes së djeshmë të reperit Capital T.

Ndërkohë që të gjithë prisnin të performonte Capital T në sheshin “Nënë Tereza”, Ylli Limani ka dalë në skenë për të ngrohur zemrat me hitet e tij kushtuar dashurisë.

Këngëtari u shpreh konkretisht se është gjetur në situatën që ka pasur në zemër dikë që ka pasur në zemër tjetërkënd.

(Kosova Sot  Online)