Majlinda i’a vë "flakën" Instagramit me fotot e fundit

  • 21 shtator 2019 - 19:37
Majlinda i’a vë

Kohët e fundit është duke u cilësuar si një nga femrat më të bukura në show bizin kosovar.

Edhe pse nuk është as këngëtare apo modele por ish lidhja me reperin e njohur Majk e bëri të famshmë dhe tani fama nuk po i ndahet.

Është e vështirë ta besosh kur e sheh kaq të bukur e me këto linja trupore se është nënë e një djali.

Në imazhet që poston çdo herë shfaqet përvëluese, joshëse dhe shumë atraktive.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, e veshur me plot stil, e bukur si çdo herë i vë prapë flakën instagramit.

Image
Image

(Kosova Sot Online)