Fustani i dytë dhe kërcimi i pari si burrë dhe grua! Afrona dhe Blero duken yje

  • 21 shtator 2019 - 23:42
Fustani i dytë dhe kërcimi i pari si burrë dhe grua! Afrona dhe Blero duken yje

Pas ceremonisë së kurorëzimit që u zhvillua pranë detit, Afrona dhe Blero po festojnë në një resort të njohur në zonën e Ranës së Hedhun.

Sapo kanë dalë pamjet e para nda festa dhe shihet se Blero dhe Afrona kanë ndryshuar edhe veshjet.

Blero ka veshur një kostum klasik të zi, ndërsa qershi mbi tortë, Afrona, ka veshur një fustan të bardhë me xixa dhe dekolte të hapur.

Ata kanë bërë edhe kërcimin e parë nën ritmet e “All of me” që po e këndon Ylli Limani.

Për më shumë shihni pamjet:

(Kosova Sot Online)