Meda me Lulen ‘e kallin’ në dasmën e Bleros dhe Afronës

  • 22 shtator 2019 - 16:23
Meda me Lulen ‘e kallin’ në dasmën e Bleros dhe Afronës

Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë.

Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat e njohur të estradës ata që kishin shkuar në dasmë.

Ndër ta Meda së bashku me bashkëshorten e tij Lulen me të cilën edhe e kanë ‘ndezur’ atmosferën.

Kjo vihet re nga video që ua sjellim në vazhdim.

 
Meda me Lulen

 

Posted by Kosovarja Video on Sunday, September 22, 2019

(Kosova Sot Online)