Nga nata e kaluar, Zaimina provokon me foton ku tregon gjoksin dhe...

  • 22 shtator 2019 - 16:57
Nga nata e kaluar, Zaimina provokon me foton ku tregon gjoksin dhe...

Zaimina Vasjari ka provokuar me pozën në Instagram.

Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari ishte e pranishme në dasmën e kolegut të saj, njëherësh bashkëpunëtorit, Blero Muharremi.

Nga nata e kaluar ajo e ka publikuar një foto sot, imazh me të cilin ka treguar se në dasmë e ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen.

Ajo ka zgjedhur një fustan i cili i zbulonte gjoksin e njërën këmbë, detaje të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Përveç Zaiminës, pjesë në dasmën e Bleros dhe Afronës morën edhe shumë emra të tjerë të njohur për publikun.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ësë (@zaimina_vasjari) on

(Kosova Sot Online)