Noizy po i sjell tri bashkëpunime me tre reperë ndërkombëtarë

  • 25 shtator 2019 - 12:25
Noizy po i sjell tri bashkëpunime me tre reperë ndërkombëtarë

Reperi Noizy është në përgatitje të tri projekteve të reja muzikore.

Faqja e “Hip Hop Shqip” në Instagram ka hedhur një postim ku u tha se reperi nga Shqipëria do bashkëpunojë me një reper grekë dhe dy tjerë italian.

Detaje tjera nuk janë zbuluar, por, duke qenë reperë me influencë, padyshim që këto këngë do jenë hite.

(Kosova Sot Online)