Habit Roza Lati, ja pse nuk e prezanton të dashurin

  • 28 shtator 2019 - 10:31
Habit Roza Lati, ja pse nuk e prezanton të dashurin

Roza Lati ndan çdo ditë të sajën me ndjekësit duke komunikuar hapur me ta në sajë të profilit personal në ‘Instagram’.

Nga televizioni, tek darkat me miqtë, bukuroshja e ekranit nuk nguron të zgjedhë detaje interesante për t’i ndarë me fansat.

Dhe ditën e djeshme ajo  ka ndarë një status ku tregonte se po darkonte me ‘të dashurin '  në fakt ai është imagjinar  dhe nuk dimë të ketë një emër.

Roza ka vizatuar në tryezën e saj siluetën e një djali, të cilit i ka bërë flokë kaçurrela si dhe i ka vendosur një shall.

“Darkë me të dashurin tim’ ka shkruar ajo.

Po moderetarja krahas fotos shkruan që arsyeja pse nuk e prezanton të dashurin janë femrat të cilat më shumë gjuajnë mashkullin e tjetrës se ato që janë beqar.

‘Po më pyesin të gjithë për të dashurin tim.Por unë nuk ja them emrin e as tag nuk e bëj, se e di që dotë sulen k*rvat direkt.Këtu në Shqipëri femrat më shumë gjuajnë mashkulllin e tjetrës sësa atë beqarin’ ka shkruar në postim Roza.

Image

(Kosova Sot Online)