Vera Oruqaj sot ka festë - kjo është arsyeja

  • 28 shtator 2019 - 16:16
Vera Oruqaj sot ka festë - kjo është arsyeja

Këngëtarja e dashur për publikun Vera Oruqaj, e cila muzikës shqipe i ka falur shumë këngë të bukura, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Vera sot feston ditëlindjen, dhe pavarësisht viteve ajo vazhdon të duket për mrekulli.

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Image

(Kosova Sot Online)