Këngëtarja e famshme “rrit” temperaturat

  • 02 tetor 2019 - 11:42
Këngëtarja e famshme “rrit” temperaturat

Trupin e saj marramendës e ka reklamuar rregullisht në të kaluarën, me veshje të ndryshme joshëse.

Dhe, Nicole Scherzinger edhe  këtë javë ka treguar format e saj teksa ka pushuar bashkë me një mike të ngushtë.

Këngëtarja amerikane ka “ngritur temperaturat”, duke pozuar me bikini, që i nxirrnin në pah fizikun fantastik.

(Kosova Sot Online)