Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu po duket aktorja turke

  • 03 tetor 2019 - 13:08
Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu po duket aktorja turke

Ajo po pret të bëhet nënë.

Nuk ka shumë muaj që aktorja turke, Hazal Kaya, i ka dhënë fund beqarisë dhe tashmë është duke u bërë nënë.

Në një intervistë dhënë për mediat turke, Hazal tha se ky vit e ka ndryshuar shumë, e ka pjekur shumë dhe e ka bërë të kuptojë se çfarë vlere ka jeta, sidomos që brenda saj po zhvillohet një tjetër jetë.

Madje, aktorja ka bërë edhe disa fotografi ku shihet me barkun e fryrë dhe duke pozuar pranë bashkëshortit, derisa në duar mbanin qenushin e tyre.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn) on

(Kosova Sot Online)