Mos vallë Jonida Maliqi do të jetë bashkëpunëtore në emisionin e ri të Bora Zemanit?

  • 09 tetor 2019 - 13:19
Mos vallë Jonida Maliqi do të jetë bashkëpunëtore në emisionin e ri të Bora Zemanit?

Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën.

Së bashku me stilistin, Ardi Asllani, ajo do të sjellë në “Tring” emisionin “Albanian Designer Competition” (ADC). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

media ka vënë re se në ambientet e televizionit ku Bora do të zhvillojë emisionin e ri, Jonida Maliqi ka shkrepur disa poza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Kjo na bëri të mendojmë se mes vajzave mund të lindë një bashkëpunim dhe s’do të ishte aspak çudi, pasi së fundmi janë bërë mikesha të mira pas lidhjes me vëllezërit Veshaj.

Për më tepër, Jonida është e lidhur ngushtë me botën e modës dhe i përshtatet fiks emisionit të Borës.

Megjithatë, gjithçka mbetet në kuadrin e aludimit dhe mbetet të presim për të mësuar të reja nga Bora dhe Jonida.

(Kosova Sot Online)