Melinda Ademi përformon nga vetura: 'Ku po t'dhem'

  • 09 tetor 2019 - 15:21
Melinda Ademi përformon nga vetura: 'Ku po t'dhem'

Padyshim emri i Melinda Ademit në estradën shqiptare radhitet ndër emrat më të komentuar dhe më të pëlqyer nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Reperja kësaj radhe ka ardhur me një 'repturë' nga vetura ku në tekstin e saj atakon disa persona, derisa fillon me "Ku po t'dhem...".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

(Kosova Sot Online)