Pas ndarjes nga Miley, Liam gati të nisë lidhje të re

  • 10 tetor 2019 - 12:16
Pas ndarjes nga Miley, Liam gati të nisë lidhje të re

Pas ndarjes nga Miley Cyrus edhe Liam është gati të nisë një jetë të re.

Aktori tani është gati të krijojë lidhje të reja dhe duket se e ka lënë pas të shkuarën.

Burime për “Us Weekly” kanë treguar se aktori pasi firmosi divorcin, nuk është lidhur me asnjë tjetër, megjithatë ka pasur disa takime.

Ai i la pak kohë vetes për të menduar gjërat me detaje dhe tashmë është rilindur.

Kujtojmë se ndarja e Liam dhe Miley erdhi rreth 8 muaj pas dasmës së tyre. Lajmin e ndarjes e konfirmoi Liam nëpërmjet një postimi në Instagram.

Tashmë Miley thuhet se ka nisur lidhje të re me mikun e saj, Cody Simpson.

(Kosova Sot Online)