Zani: Një motër si Ema Ismaili do ta donin të gjithë

  • 13 tetor 2019 - 15:29
Zani: Një motër si Ema Ismaili do ta donin të gjithë

Mbrëmë motrat e famshme Ismaili Zanfina dhe Ema kanë qenë të ftuara në një dasëm, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E vëmendja e të ftuarve absulutisht ka qenë te motrat bukuroshe, që dorën në zemër kanë shkëlqyer me elegancën e tyre.

Gjersa në një fotografi të publikuar në Instastory, Zani ka shkruar: Një motër si Ema Ismaili do ta donin të gjithë, gjithmonë është aty edhe kur e hidhëroj...

Image


(Kosova Sot Online)