Përgadituni: Jehona Sopi po vjen me këngë të re

  • 13 tetor 2019 - 22:31
Përgadituni: Jehona Sopi po vjen me këngë të re

Pas një pauze relativisht të gjatë në skenë, këngëtarja e njohur Jehona Sopi ka vendosur të rikthehet fuqishëm, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Projekti muzikor veçse ka përfunduar, dhe është çështje ditësh deri te momenti i lansimit.


Kështu që fansat e Jehones nga tani, lirshëm mund të përgaditen për hitin e radhës të preferuares së tyre.

Image


(Kosova Sot Online)