Bim Bimma&Tuna dhe ErgeNRn publikojnë këngën 'Skutaqja'

  • 14 tetor 2019 - 16:00
Bim Bimma&Tuna dhe ErgeNRn publikojnë këngën 'Skutaqja'

Reperi i njohur Bim Bimma, për fansat e tij ka publikuar këngën e tij më të re, të realizuar edhe me videoklip, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet "Skutaqja", dhe vjen me një interpretim të shkëlqyer nga Bim Bima së bashku me hit këngëtaren Tuna dhe reperin ErgeNRn.


(Kosova Sot Online)