Pas fitores së Kosovës dhe Shqipërisë feston edhe Greta Koçi

  • 14 tetor 2019 - 23:07
Pas fitores së Kosovës dhe Shqipërisë feston edhe Greta Koçi

Sot dy përfaqësueset shqiptare në futboll ajo e Kosovës kundrejt Malit të Zi dhe ajo e Shqipërisë kundër Moldavisë, shënuan fitore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtij triumfi iu gëzuan të gjithë shqiptarët...

Padyshim edhe këngëtarja Greta Koçi ishte e lumtur për këtë rezultat, andaj ka pozuar me ngjyrë rozë dhe përplot hare.

Kujtojmë, që këngëtarja së shpejti pritet ta publikojë këngën "Dua të pi".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(Kosova Sot Online)