Tayna publikoi këngën që u kthye menjëherë në hit, por a e njohët zërin e mashkullit me të cilin ka bashkëpunuar?

  • 16 tetor 2019 - 11:52
Tayna publikoi këngën që u kthye menjëherë në hit, por a e njohët zërin e mashkullit me të cilin ka bashkëpunuar?

Ditën e djeshme Tayna hodhi në treg këngën e saj më të fundit që mban titullin “Sicko”.

Ajo është një këngë e punuar nga Cricket dhe tekstin e këngës e ka shkruar Tayna.

 

Kënga është e shoqëruar edhe me videoklip dhe në të Tayna shfaqet më seksi se kurrë.

Kënga është ritmike dhe në mes të saj dëgjohet një zë mashkulli shumë karakteristik, i cili na bëri përshtypje të gjithëve.

Por a e vutë re se zëri i kujt është?

Pjesë e këngës së reperes është bërë edhe Lindon Berisha, i biri i këngëtarit të njohur, Agron Berisha.

(Kosova Sot Online)