Dafina ka bërë këtë ndryshim në pamjen e saj

  • 18 tetor 2019 - 12:56
Dafina ka bërë këtë ndryshim në pamjen e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është një prej këngëtareve që nuk e ka aspak problem të bëjë ndryshime në dukjen e saj fizike, shkruan “Kosova sot Online”.

Dafina, kohët e fundit ka eksperimentuar shumë më flokët e saj, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duke i prerë flokët pothuajse tërsisht.

Mirëpo, këngëtarja ka vendosur që kohët e fundit të paraqitet me flokë të gjata. Në një fotografi të fundit të postuar në “Instagram”, Zeqiri ka postuar një fotografi me një veshje të siperme të hapur, ku ka zbuluar edhe tatuazhet në trupin e saj.

Dafina, në këtë fotografi po duket mjaft bukur, sensuale dhe tërheqëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)