Lori tejet me stil ju përshendetë nga Prishtina

  • 19 tetor 2019 - 15:38
Lori tejet me stil ju përshendetë nga Prishtina

Loreta Kaçka - Lori - është njëra prej këngëtareve më aktive dhe më të pëlqyera të muzikës shqipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e dëshmojnë projektet e saja të lansuara ndër vite, mjafton t'i klikoni në You Tube dhe ti shijoni këngët e interpretuara shkëlqyer nga Lori.

Image

Derisa kësaj radhe këngëtarja ka pozuar tejet me stil nga Prishtina, qyteti ku ajo jeton tash e sa vite, gjersa ju ka dërguar të gjithë atyre që e suportojnë një përshendetje.

Image


(Kosova Sot Online)