Tayna në Amsterdam, tregon këmbët dhe...

  • 21 tetor 2019 - 12:15
Tayna në Amsterdam, tregon këmbët dhe...

Ka shkuar në Amsterdam.

E nga atje, reperja Tayna ka ardhur me një fotografi shumë të ‘nxehtë’.

Ajo shihet e veshur vetëm me një ‘duks’ dhe një palë çorapë dhe nuk dihet nëse ka pasur veshur të brendshme.

Duke futur dorën mes këmbëve, Tayna duket shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)