Modelja e famshme “bllokon trafikun”, pozon topless në rrugë

  • 21 tetor 2019 - 12:27
Modelja e famshme “bllokon trafikun”, pozon topless në rrugë

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara në botë për momentin.

Dhe Demi Rose tregoi se pse është në top list, pasi realizoi një set fotografik në Las Vegas.

Teksa pozonte topless dhe me një kapele në kokë, 24 vjeçarja dukej mjaft seksi.

(Kosova Sot Online)