Mbajeni frymën: Miliarderja tregon asetet me këto foto..

  • 21 tetor 2019 - 12:38
Mbajeni frymën: Miliarderja tregon asetet me këto foto..

Ajo e kaloi fundjavën me familjen dhe miqtë në Palm Springs si pjesë e ditëlindjes së motrës së saj.

Kylie Jenner postoi foto me bikini në rrjetet sociale.

Teksa qëndronte buzë pishinës 22 vjeçarja dukej mjaft seksi.

(Kosova Sot Online)