Kthehet Rrezarta Shkurta - ja sa bukur po duket

  • 21 tetor 2019 - 18:09
Kthehet Rrezarta Shkurta - ja sa bukur po duket

U bënë disa vite që këngëtarja Rrezarta Shkurta ka vendosur që të pauzojë nga muzika, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja më shumë është fokusuar nga biznesi i saj, derisa më në fund e ka bërë zemrën guri dhe është rikthyer me një fotografi, ku shfaqet më e bukur se kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

(Kosova Sot Online)